רופא עד הבית

שר”ן מקבוצת MedTrix מביאה אליכם את שירות רופא עד הבית.

מהיום, כשחולים כבר אין צורך להטריח את בני המשפחה ולצאת מהבית, להיתקע בפקקים, לחפש חניה ולחכות בתור כדי לראות רופא. השירות ניתן בבית, בעבודה ואפילו בבית המלון. התקשרו אלינו והרופא יגיע אליכם.

מהו שירות רופא עד הבית?

אנו גאים להכיר לכם את שירות רופא עד הבית הטוב והמקצועי ביותר בישראל, המאפשר קבלת אבחון וטיפול רפואי ברמה הגבוהה ביותר מרופאים מנוסים גם מבלי להגיע למרפאה או לחדר מיון.

ייחודה של שר”ן הוא בטיפול בלקוח בבית והפחתת מספר ההפניות למיון והאשפוזים המיותרים בבתי חולים. המטופל מקבל בביתו את כל הטיפול הרפואי להם הוא זקוק, ומטופל בסביבתו המוכרת והנוחה עד להחלמתו.

בסיום הביקור מקבל המטופל מכתב סיכום, המלצות להמשך טיפול ובמידת הצורך גם מרשם תרופתי, הפניה למיון ואישור מחלה.

 

שירותים נוספים מבית שר”ן:

Homepital – שירות רפואי המיועד למטופלים המאושפזים בביתם.

• אחות עד הבית – הכולל שירותי אח/אחות בבית המטופל בהנחיית רופא מומחה.

 

הטיפול הטוב ביותר – בזכות הניסיון

הערכים המובילים אותנו בשר”ן הם יושרה, כבוד, שיתוף פעולה, מצוינות ומובילות, ואנו פועלים על פי על קו זה. האמון שנותנים בנו אלפי הלקוחות שכבר השתמשו בשירות רופא עד הבית במהלך למעלה מעשור של פעילות, הוא מבחינתנו ההצלחה הגדולה ביותר.

את צוות הרופאים שלנו מוביל ד”ר איב ביטון, בעלים, מנכ”ל ומייסד חברת שר”ן. ד”ר ביטון הוא מומחה ברפואה פנימית ובעל ידע ניסיון רב שנים בקרדיולוגיה, רפואת משפחה וטלרפואה. חברת שר”ן שמה לה לדגש לתת את השירות המקצועי והטוב ביותר.

שירות רופא עד הבית הינו חלק ממכלול השירותים שמעניקה חברת שר”ן מקבוצת MedTrix, בהם שירות MyDoctor (רופא און ליין), שירות מעבדה עד הבית ושירותים נוספים ללקוחות פרטיים, לחברות וארגונים.

 

להזמנת שירות רופא עד הבית חייגו עכשיו – 1-700-508-586

• השירות פעיל מדי יום בין השעות 8:00 ל-23:00.

• אזורי השירות הם גוש דן והשרון.

• השירות הינו פרטי וכרוך בתשלום.