אחות עד הבית הוא עוד שירות מתקדם מבית שר”ן – שירות רפואי נייד

שירות “אחות עד הבית” של שר”ן הוא אחד מהשירותים והטיפולים שניתנו במסגרת בית-החולים או המרפאה וכחלק ממגמה רווחת, מועתקים לבית המטופל.
שירות אחות עד הבית נועד כמו יתר השירותים המתקדמים של שר”ן לספק מענה של אחים ואחיות מוסמכים ומקצועיים לביצוע מגוון טיפולים סיעודיים בבית המטופל.

האחים והאחיות המוסמכים והמנוסים מגיעים עד לבית המטופל, מטפלים בו בסביבתו הטבעית, במועדים הנוחים לו מבלי שיהיה תלוי בגמישות ובזמינות של המערכת הרפואית, ללא בירוקרטיה, המתנה בתורים ארוכים, או בצורך להגיע למרפאה או לבית החולים.

למי מיועד הטיפול?

שירות אחות עד הבית של שר”ן ניתן לבני כל הגילאים, בפריסה ארצית ומיועד לאנשים המרותקים לביתם או שאין באפשרותם לצאת מהבית, חולים לאחר אשפוז בעקבות אירוע מוחי, לאחר חבלה או ניתוח אורטופדי, חולים אונקולוגים, חולים הסובלים ממצבים רפואיים כרוניים המאופיינים בשינויים תכופים במצבם הרפואי, כגון: חולי אי ספיקת לב ואי ספיקה נשימתית, אשר מועדים לאשפוזים חוזרים וזקוקים לטיפול סיעודי רצוף.
לכל מטופל מותאמת תוכנית טיפול אישית בהתאם להערכת מצבו הרפואי והתפקודי, מעקב רפואי וסיעודי קבוע אחרי מצבו והתוויית שינויים בטיפול בהתאם לשינויים במצב החולה.
האחים והאחיות עובדים במסגרת צוות רב מקצועית ומנוהלים על ידי המנהל הרפואי של שר”ן.
הזמנת השירות הנה על בסיס מתמשך או חד-פעמי לטווח הקצר.

מה כולל שירות אחות עד הבית של שר”ן?

במסגרת שירות אחות עד הבית של שר”ן יגיע אחות מנוסה, מצויד בכל הנדרש כדי להעניק למטופל שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, מבלי להטריח את המטופל או את בני משפחתו בהגעה למרפאות או בתי החולים.

שירות ‘אחות עד הבית’ כולל: החלפת עירוי, מתן זריקות, טיפולים בפצעים, חבישות, הוצאת סיכות או תפרים לאחר ניתוח, ועוד שלל פעולות הניתנות במסגרת מרפאות קופות החולים או במחלקות הטיפול השונות בבתי החולים.
עם שירות אחות עד הבית של שר”ן ייחסכו לכם מאמצים מיותרים ותזכו בטיפול מיומן, יעיל ואמין מבלי לצאת מביתכם, בזמנכם הפנוי ובעיתוי המתאים לכם ביותר.

כיצד מזמינים את שירות ביקור אחות שר”ן?

שירות אחות עד הבית ניתן באופן פרטי ובמסגרת היחידה להמשך טיפול בית של קופת חולים “מכבי”.

פנו אלינו עוד היום והזמינו את השירות המסופק בפריסה ארצית – 1-700-50-85-86

שעות המענה הטלפוני: 8:00-23:00